skip to Main Content
882 788 693 anna@polanowska.com.pl

Miałam przyjemność uczestniczyć w tych niezwykłych warsztatach malarskich prowadzonych przez Anię w magicznym miejscu educoncept. serdecznie polecam!!! a po nich.... no cóż .....farby zakupiłam, płótna zakupiłam, narzędzia i pędzle zakupiłam.... i.... namalowałam już kilka :):):)

Kasia G.

Fantastyczne warsztaty malarskie pod okiem Anny Polanowskiej - cudownie było wrócić do malowania, już zapomniałam jaką przyjemność mi to sprawia i jak świetnie mnie relaksuje. A dodatkowo jakie to pożyteczne zajęcie - zawieszę w mieszkaniu moje prace zamiast kupować czyjeś. To był najlepszy prezent na dzień kobiet jaki mogłam dostać, dziękuję Dominik!

Monika K.

Takie warsztaty robi (tylko!) Anna Polanowska.  Niezwykła dziewczyna, utalentowana artystka. Warsztaty praktyczne maksymalnie, praca indywidualna i w malych grupach, perfekcyjne przygotowanie i idealnie opracowane materialy drukowane, w najdrobniejszym szczególe. Polecam na 1000%.

Kasia W.

Dziękuję Anna Polanowska i pozostałym uczestniczkom warsztatów za wspaniałą atmosferę i moc dobrej energii:) Polecam wszystkim...cudowna przygoda i radość tworzenia!

Agata M.

Ania, Było super! I ja dziękuję z całego serca!

Karolina S.

Dla mnie to było fantastyczne doświadczenie. Mega dziękuję za tą twórczą atmosferę. Aniu - jesteś cudowna i zarażasz prawdziwą aurą. Namalowałam już 3 następne w domu. DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM!

Kasia P-G.

(…) Nie mogę zdecydować się co podobało mi się najbardziej... ten pomysł (nikt nie prowadzi takiego warsztatu!) kreatywność, zabawa, prowadząca, uczestniczki czy że potrafię?! No i wreszcie jakież to jest praktyczne i cudowne w projektowaniu wnętrz i uspokajająco-inspirujace w życiu zajęcie!!!
I Love it!!!

Kasia W.

Ja jak przeglądałam informator to większość już była z prywatnych kolekcji. Światło było niedostępne. Ciekawe czy moja koleżanka która mnie prosiła o namiary na Ciebie już się rozejrzała, bo za chwilę nic już nie zostanie

(-)

Cała Ty :))

Andrzej Opoka - fotograf, Opoka Studio

Trzy dekady mną aż zatrzęsły ! Wieczór miałam ochotę ściągnąć i wyjść z nim od razu pod pachą. A już mój nr 1 to Wieże. Gapiłam się na nie od samego początku i mało mi oczy nie wyszły. Okna - również mój klimat ! Ech - jak będę urządzać kiedyś mieszkanie to już wiem kto mi obrazy namaluje:) 🙂

Kinga

Back To Top