skip to Main Content
882 788 693 anna@polanowska.com.pl
czas realizacji już od 0 dni roboczych
Zamów unikalną kompozycję do Twego wnętrza mieszkalnego czy użytkowego. Wzmocnij energię miejsca i jego design

Idea

Wnętrze, wraz ze wszystkimi jego ścianami, meblami i akcesoriami dekoracyjnymi tworzy jeden wspólny kadr. Kadr w którym wszystko powinno współgrać i wzajemnie się uzupełniać. Obrazy i sztuka na ścianach w wyjątkowy sposób dopełniają wnętrze – dodają wymiaru ekskluzywności, wyjątkowości, luksusu i indywidualnego charakteru. Są też najsilniejszym nośnikiem atmosfery oraz klimatu danego pomieszczenia.

Każdy obraz, użyte w nim kolory, kształty, formy i treści tworzą indywidualną i niepowtarzalną energię. Moim celem jest stworzenie w obrazach takiej energii, która pasuje do konkretnych wnętrz mieszkalnych i komercyjnych (biur, miejsc usługowych). A wszystko to w oparciu o modny design; najnowsze trendy w aranżacji wnętrz; teorię sztuk; zasady kompozycji; ulubioną kolorystykę klienta. By wnętrze stało się jeszcze bardziej wyjątkowe.

6 powodów dla których warto zamówić obraz dopasowany do TWOJEGO WNĘTRZA

Unikasz masowości

Unikasz typowych, komercyjnych reprodukcji drukowanych w tysiącach egzemplarzy i … obecnych w niemal co trzecim domu. Twój obraz jest niepowtarzalny! Zyskujesz sztukę stworzoną indywidualnie dla Ciebie.

Modny design

Zyskujesz ekskluzywny i designerski element wystroju, który jednocześnie nie jest pozbawiony przymiotu sztuki. Obraz – chociaż malowany komercyjnie dla danego wnętrza – nadal jest obrazem, jest sztuką.

Współtworzysz

Masz możliwość uczestnictwa w procesie kreacji obrazu. Uwzględniamy Twoją ulubioną kolorystykę, stylistykę. Dobierzemy pasującą ci wielkość oraz sposób oprawy. Dzięki czemu zyskaz obraz, który naprawdę będzie Ci odpowiadać.

Wygoda realizacji

Nie musisz spędzać godzin na poszukiwaniach tego co będzie pasowało na Twoją ścianę (tkwiąc godzinami w wyszukiwarkach internetowych czy sklepach wnętrzarskich). Wystarczy że prześlesz nam zdjęcie przestrzeni i kilka informacji o pomieszczeniu. Namaluję obraz, prześlę Ci jego zdjęcie, bądź przymierzymy gotowy obraz na ścianie. Wtedy podejmiesz ostateczną decyzję o zakupie.

System upgrade'ów

Zyskujesz dożywotnia gwarancję ciągłości dopasowania obrazu do wnętrza. W praktyce oznacza to, że jeśli się przeprowadzisz, lub zmienisz wystrój domu/biura to możesz oddać mi zamówiony wcześniej obraz do wnętrza (wyłącznie mojego autorstwa)  i za zryczałtowaną dopłatą namaluję dla Ciebie nowy – obraz idealny do Twojej nowej przestrzeni.

Zyskujesz z czasem

Podczas gdy plakaty i wydruki z każdym miesiącem tracą na wartości, o tyle obrazy zyskują. Wiszą sobie spokojnie na ścianie podczas gdy ich wartość rośnie.

Usługa wykonywana jest bezpośrednio dla właścicieli oraz przy współpracy z architektami wnętrz oraz home stagerami. Realizujemy też projekty dla firm deweloperskich w ramach aranżacji apartamentów pokazowych.

Oferujemy także projekty aranżacji wnętrz przez sztukę. Organizujemy  czasowe (i stałe) ekspozycje malarskie dopasowane do różnego przeznaczenia i rodzaju nieruchomości oraz ekspozycje celowe, związane z wydarzeniami, eventami branżowymi, spotkaniami biznesowymi, tj. np. dni otwarte nieruchomości, konferencje, spotkania klubów, etc.

Każde wnętrze – czy to biznesowe, czy przestrzeń osobista – ma swoją duszę. Czasem tylko potrzebuje sztuki, żeby ją wydobyć.

Obraz do wnętrz w 10 krokach – jak zamówić

Krok 1 Wysyłasz MAILA na adres anna@polanowska.com.pl bądź DZWONISZ pod nr. 8882788693. Możesz też wysłać do mnie wynajętego przez Ciebie architekta wnętrz.

Krok 2 Przesyłasz nam ZDJĘCIA WNĘTRZA do którego chcesz mieć stworzony obraz.

Krok 3 Określasz PRZEZNACZENIE pomieszczenia oraz jego profil/ cel w nieruchomości (np. sala konferencyjna, gabinet prezesa, salon, sypialnia, etc.).

Krok 4 Podajesz WYMIARY wolnej przestrzeni na ścianie gdzie będzie wisiał obraz.

Krok 5 Masz wpływ na kreację obrazu. Podajesz nam swoją ULUBIONĄ KOLORYSTYKĘ. Wybierasz rodzaj podobrazi i ram (w standardzie oferujemy obrazy bez ram).

Krok 6 Umawiamy TERMINY oraz KOSZT realizacji.

Krok 7 Opracowuję koncepcję obrazu – pod kątem stylistyki, plam barwnych oraz kompozycji w ramach płótna, a także kompozycji całej przestrzeni.

Krok 8 MALUJĘ obraz dedykowany do Twojego wnętrza

Krok 9 PRZYMIERZAMY gotowy obraz na Twojej ścianie bądź pesyłam Ci zdjęcie obrazu.

Krok 10 Jeśli obraz spełni Twoje oczekiwania, będzie stanowił uzupełnienie designu wnętrza – PODEJMUJESZ DECYZJĘ O ZAKUPIE I REGULUJESZ USTALONĄ NALEŻNOŚĆ.

Back To Top