skip to Main Content
882 788 693 anna@polanowska.com.pl

Warsztaty malarskie dla dekoratorów wnętrz

Obdaruj bliską Ci osobę niepowtarzalnym prezentem – Voucherem na Warsztaty Malarskie Anny Polanowskiej.  Niby zaledwie kilka godzin, ale godzin magicznych, pozwalających na uwolnienie twórczego potencjału i kreatywnej wyobraźni!

Zajmujesz się aranżacją wnętrz i potrzebujesz ciekawych dodatków? Chcesz ożywić wnętrze nadając mu niepowtarzalnego charakteru? Pokażemy Ci jak szybko i niedrogo samemu zrobić dekoracje malarskie dopasowane do konkretnych wnętrz mieszkalnych czy komercyjnych. Nauczymy cię technik wykonania obrazów i grafik znajdujących zastosowanie w poszczególnych pomieszczeniach aranżowanego domu, mieszkania lub biura.

Najbliższe warsztaty planowane są na I kwartał 2022 r. [Warszawa]

Dlaczego właśnie Voucher?

Voucher jest ekskluzywnym i niestandardowym prezentem dla bliskiej Ci osoby, która dzięki udziałowi w Warsztatach odkryje lub rozwinie swe talenty twórcze.

Jak to działa?

Bardzo prosto. Wypełniasz formularz zgłoszeniowy i przelewasz kwotę za Voucher. My przygotowujemy elegancki i elegancko opanowany voucher oraz kontaktujemy się z z Tobą w kwestii sposobu jego przekazania. Możemy przesłać Voucher bezpośrednio do osoby obdarowanej lub przekazać go Tobie, abyś wręczył voucher osobiście.

Czy można wymienić voucher na gotówkę?

Niestety nie wymieniamy vouchera na gotówkę, ale osoba obdarowana raczej nie będzie żałować czasu przeznaczonego na warsztaty :).

Jaką formę ma voucher?

Voucher ma formę eleganckiego spersonalizowanego kartonika w kopercie, dodatkowo zapakowanego w gustowne tekturowe pudełko. Całość wygląda bardzo porządnie i stanowi naprawdę ciekawy prezent.

KOSZT VOUCHERA NA WARSZTATY MALARSKIE INTERIOR DESIGN - DLA DEKORATORÓW WNĘTRZ (dotyczy warsztatów standardowych, w grupie) odpowiada cenie tych warsztatów i podlega promocjom oraz rabatom zgodnie z ofertą obowiązującą na dzień zakupu Vouchera.660 zł/os + koszt materiałów malarskich w wysokości 200 zł/os.

Zamów Voucher na prezent


Dane do przelewu opłaty za warsztaty:

polanowscy.pl spółka z o.o.
ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa
91 1140 1010 0000 3706 9100 1001
mBank Oddział Korporacyjny w Warszawie

Back To Top