skip to Main Content
882 788 693 anna@polanowska.com.pl

Szkolenie indywidualne w skrócie

 • Program skrojony indywidualnie pod Ciebie
 • 100% efektywności
 • Elastyczność czasowa
 • Praca na Twoich przykładach z praktyki

Korzyści Szkolenia Indywidualnego

 • Praca indywidualna 1 na 1. Największa efektywność pracy/szkolenia.
 • Materiał dopasowany do Twoich oczekiwań, potrzeb i rynku zawodowego. Masz wpływ na zakres materiału szkoleniowego, określasz obszary które są dla Ciebie istotne.
 • Minimalizacja czasu szkolenia. Koncentrujemy się wyłącznie na ważnych dla Ciebie treściach, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybciej uzyskać zakładane efekty.
 • Data i czas szkolenia dobrany wg. Twoich potrzeb. Dopasujemy się do Ciebie w ramach dni tygodnia i godzin szkolenia.
 • Personalizacja szkolenia, to także możliwość pracy z Twoimi realizacjami HS / metamorfozami. Realne i rzeczywiste przykłady, które znasz najlepiej – uczą najmocniej.
 • Dobra kawa w trakcie szkolenia. Bardzo ważna jest dla nas atmosfera pracy. Wybieramy takie miejsca na szkolenia, które zapewniają dobrą atmosferę twórczą i fajny klimat.
 • Oczywiście otrzymasz certyfikat odbycia szkolenia.
 • Zniżki na inne kursy/szkolenia marki Polanowska art^business oraz zniżki przy wynajmie obrazów bądź usłudze malowania obrazów do wnętrz (dot. malarstwa Anny Polanowskiej).

„HS to nie sztuczność. To tworzenie naturalności i codzienności we wnętrzu – tego co potrzebne w życiu codziennym” – Anna Polanowska

Po prostu warto się tego nauczyć.

DLA KOGO?

Dla wszystkich aktywnie działających na rynku nieruchomości oraz dla tych, którzy dopiero chcą postawić pierwsze kroki. Dla właścicieli i inwestorów, pośredników, fliperów, fotografów i stylistów nieruchomości. Dla tych, którzy kochają piękne wnętrza.

DLACZEGO INDYWIDUALNIE?

Jeśli nie chcesz omawiać swoich projektów przy całej sali, obawiasz się zapytać o coś przy innych, chcesz pracować indywidualnie na własnych projektach, chcesz uzyskać szczerą profesjonalną ocenę kierowaną tylko do Ciebie, potrzebujesz szczegółowej analizy (superwizji) Twoich realizacji.

W JAKIEJ FORMIE?

Przed zajęciami określasz interesujący Cię zakres materiału. W oparciu o Twoje potrzeby i oczekiwania dobieramy program szkolenia. Przesyłasz nam zdjęcia swoich realizacji, które będziemy omawiać i z którymi będziemy pracować.

Dopasowanie

Program skrojony pod Ciebie. Przed zajęciami określimy zakres interesującego Cię materiału na bazie realnych oraz przyszłych potrzeb oraz indywidualnie dopasujemy program zajęć. W trakcie zajęć odpowiemy na każde pytanie i rozwiniemy każdy interesujący Cię wątek. Dzięki temu przez cały czas masz realny wpływ na tematykę i przebieg zajęć.

Sto procent

100% efektywności. 100% koncentracji na Kursancie. 100% czasu szkolenia poświęconego wyłącznie Tobie. Minimum czasu i maksimum adekwatnych treści. Formuła pracy 1 na 1 to formuła najefektywniejsza pod kątem ilości otrzymania wiedzy –(dokładnie takiej jakiej potrzebuje uczestnik) przy minimalnym nakładzie czasowym.

Elastyczność

Dopasowanie do Klienta. Terminy szkoleń – wtedy kiedy tylko możesz. Umawiamy się w terminie i w godzinach dogodnych dla Ciebie. Jesteśmy dyspozycyjni także w weekendy oraz popołudniami (to dla tych pracujących na co dzień bądź prowadzących dom z małymi dziećmi. Oczywiście w tygodniu pracy jesteśmy także gotowi na szkolenia.

Jazda indywidualna

Konkretne, prawdziwe (i Twoje) przykłady. Konkretne rekomendacje, zalecenia, wskazówki. Możemy też dokonać analizy (tzw. superwizji) Twoich dotychczasowych realizacji home stagingowych, jeśli już takie posiadasz. Na tej podstawie wskazujemy co zostało zrealizowanie dobrze, udzielamy praktycznych wskazówek co można zrobić więcej i lepiej, oraz jakie są obszary do dalszych działań home stagingowych w odniesieniu do celu, możliwości i przeznaczenia nieruchomości.

Przykładowe zagadnienia do wyboru

01
GŁÓWNE CELE I WYZWANIA HOME STAGINGU
02
ZAKRES DZIAŁAŃ W RAMACH REALIZACJI HS
03
ZASADY SZYBKIEGO DEKOROWANIA
Po co ten cały home staging? Depersonalizacja wnętrza, czyli wnętrze jako świeży produkt. Wpływ HS na potencjalnego klienta. Efekt pierwszego wrażenia. Sprzedaż tzw. lifestyle – stylu życia. Korzyści i trudności płynące z działań HS dla pośredników w obrocie nieruchomościami.Relacja Efekt–Czas–Pieniądze. Home staging = Szybkie i tanie metamorfozy. Minimalizowanie kosztów i maksymalizowanie efektów wizualnych. Uwzględnianie ograniczeń wynikających ze specyfiki rynku i zawodu. Różnica pomiędzy home stagingiem a projektowaniem wnętrz.Podstawowe zasady szybkiego dekorowania wnętrza i obszary działań praktycznych. Oczyszczenie i uporządkowanie przestrzeni, zapanowanie nad chaosem. Naprawy i odświeżenie wnętrza. Stwarzanie klimatu i atmosfery. Kreowanie i wizualizacja stylu bycia i życia w nieruchomości.
04
NAJCZĘSTSZE BŁĘDY W HS I PREZENTACJACH
05
ETAPY REALIZACJI CZYLI HS KROK PO KROKU
06
CASE: DIAGNOZA I LECZENIE NIERUCHOMOŚCI
Fakty i mity home stagingu. Błędy popełniane najczęściej w home stagingu i przy prezentowaniu nieruchomości. Brak pomysłu, scenariusza, zapominanie o celu działań HS, rozminięcie się z rynkiem, niedopasowanie, „pojechanie po taniości”, przesadna / sztuczna / niepraktyczna stylizacja, przeinwestowanie.Scenariusz i etapy metamorfozy wnętrza. Diagnoza wstępna. Pomysł / idea / projekt. Schemat kolorystyczny i tworzenie tzw. moodboardu. Określanie budżetu. Opracowanie listy produktowej. Organizacja akcesoriów dekoracyjnych i dodatków. Wykonanie i wdrożenie projektu HS.Określenie targetu (grupy docelowej) odbiorców i analiza potrzeb klienta. Określenie mocnych i słabych stron nieruchomości. Oszacowanie, jak prezentują się konkurencyjne oferty. Wyznaczenie celów i dążeń: co chcemy uzyskać, co wzmocni atrakcyjność, wreszcie jak to wykonać.
07
FACELIFTING I ELEMENTY STYLIZACJI
08
HOME STAGING DLA RÓŻNYCH POMIESZCZEŃ
09
RECEPTY: CO SIĘ SPRAWDZA I CZEGO UNIKAĆ
Zasady doboru kolorystyki względem oczekiwań HS, psychologia koloru. Zasady łączenia barw we wnętrzu, koło barw. Sposoby na optyczne poprawienie proporcji wnętrza. Funkcje, przeznaczenie i kompozycja przestrzeni, wydzielenie stref o dedykowanym przeznaczeniu.Zauroczenie już od (pierwszego) wejścia. Kuchnia sercem domu, jadalnia. Pokój dzienny / salon na każdą okazję. Relaks i energia w pokoju dziennym, relaks i wyciszenie w sypialni. Łazienka jako domowe SPA. Pokoik dziecięcy. Schowki, garderoby, przechowywanie. Taras, balkon, ogród.Konkretne wskazówki i porady jakie rozwiązania sprawdzają się w praktyce a czego unikać. „Triki i myki” dekoratorskie, finalny dobór detali realizacyjnych. Dekoracja ścian, wykorzystanie elementów sztuki. Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży i utrzymanie jej w stanie „stagingowym”.

O Trenerce

art. plast. ANNA POLANOWSKA

 • Certyfikowany home stager
 • Trener i audytor HS
 • lic. pośrednik w obrocie nieruchomościami (FPPRN)

W zakresie home stagingu autorka samodzielnych realizacji oraz konsultantka i audytorka prac wykonywanych przez innych home stagerów i pośredników nieruchomości. Sprawuje opiekę kreatywną i artystyczną nad wystrojem nowoczesnych przestrzeni biurowych.

„Atmosfery nie da się kupić. To Ty jako home stager ją tworzysz” – Anna Polanowska

Anna umiejętnie łączy sztukę i realia biznesowe. Ukończyła studia na Uniwersytecie Warszawskim oraz Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi – Wydział Grafiki i Malarstwa. Jako office manager międzynarodowej firmy deweloperskiej zajmowała się operacyjną działalnością biura.

Ukończyła studia podyplomowe pośrednictwa i zarządzania nieruchomościami oraz studia w języku angielskim z zakresu ekonomiki architektury i przestrzeni. Do 2014 r. licencja państwowa pośrednika w obrocie nieruchomościami, obecnie licencja pośrednika Federacji PPRN. Dobrze zna realia rynku nieruchomości i z praktyki wie na ile prawidłowo przeprowadzony home staging przyczynia się do skutecznej sprzedaży nieruchomości.
Malarka, członek Związku Polskich Artystów Plastyków ZPAP i International Association of Art IAA. Prace wystawia na licznych wystawach zbiorowych i indywidualnych w kraju i za granicą (m in. Miami, Bazylea, Londyn, Nowy Jork, Litwa) oraz wykorzystuje w praktyce home stagingowej i przy aranżacji wnętrz. Animatorka inicjatyw artystycznych, kurator wystaw, uczestnik akcji społecznych. Uważa że zarówno w działalności twórczej jak i na rynku nieruchomości ważna jest wzajemna pomoc i współpraca.

W wolnym czasie planuje kolejne działania twórcze i biznesowe. Czynnie udziela się także w mediach społecznościowych.

Prywatnie mama 4-letniej Poli i żona swego męża Adama.

Zapisz się już dziś

CENA SZKOLENIA INDYWIDUALNEGO: 650 zł. Cena obejmuje VAT.

Czas trwania szkolenia: ok. 4/5 godzin – w zależności od indywidualnego programu.

Wyślij formularz zgłoszeniowy:


Dane do przelewu opłaty za zajęcia:

polanowscy.pl spółka z o.o.
ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa
91 1140 1010 0000 3706 9100 1001
mBank Oddział Korporacyjny w Warszawie

W 3 krokach

Określ Swoje potrzeby. Jeśli masz ochotę – wyślij nam informacje w trzech poniższych obszarach, a my dopasujemy dla Ciebie zakres szkolenia. Jeśli tego nie zrobisz i tak skontaktujemy się z Tobą, żeby określić Twoje oczekiwania względem szkolenia.

1 KRROK – Data szkolenia.

 1. Preferowany dzień tygodnia: pn-pt / weekend.
 2. Preferowany przedział godzinowy: 8:00-13:00 / 10:00-15:00 / 12:00-17:00 / 14:00-19:00 / 16:00-21:00 / 19:00-23:00

2 KROK – Wykonywany zawód.

 1. Branżowy: pośrednik nieruchomości / inwestor / właściciel / fotograf nieruchomości / architekt / inny – jaki?
 2. Spoza branży (przebranżowienie) – jaki?

3 KROK – Tematyka.

 1. Co Cię najbardziej interesuje?
 2. Co planujesz robić po szkoleniu HS?
 3. Czego chcesz się dowiedzieć? Istota i cel działań HS (zakres działań, metody i środki) / realizacja krok po kroku czyli jak wykonać pierwszą realizację (zasady współpracy, kwestie formalne, budżetowe, logistyka działań) / metamorfozy poszczególnych pomieszczeń – zabiegi zmieniające optycznie przestrzeń / na co należy uważać – zabezpieczenia przed klientami oraz przed zagrożeniami / realizacje projektów alternatywnych o konkretnym przeznaczeniu nieruchomości: komercyjnych, użytkowych, tematycznych, specjalnego przeznaczenia / inne zagadnienia – jakie?
 4. Czy posiadasz własne realizacje? Czy chcesz pracować na wybranych swoich realizacjach?
 5. Załącz zdjęcia z wybranych realizacji (maksymalnie z czterech różnych realizacji). Zdjęcia prześlij na adres anna@polanowska.com.pl
 6. Jakie masz pytania dotyczące HS? Wypisz wszystko co przychodzi Ci do głowy na chwilę obecną, z możliwością dosłania kolejnych pytań w dalszym terminie.

Interaktywny formularz personalizacji kursu on-line dostępny będzie niebawem po kliknięciu w grafikę „Spersonalizuj swoje szkolenie”

„Każdy potrzebuje czegoś innego. Niezależność od schematu w nauczaniu gwarantuje indywidualność kształcenia i najbardziej wymierne efekty. ” – Anna Polanowska

Back To Top