skip to Main Content
882 788 693 anna@polanowska.com.pl

WARSZTATY MALARSKIE DLA PAR

„Celebrujcie Wasz Wyjątkowy Dzień … ze sztuką!”

Gwarantujemy:

 • Kompletne oderwanie od codzienności
 • Niepowtarzalny czas spędzony w innym wymiarze
 • Wasze wspólne tworzenie, malowanie i uczestnictwo w akcie twórczym
 • Wasz własny obraz do waszego domu

To doskonałe rozwiązanie dla par, które chcą przeżyć razem coś nietuzinkowego. Oderwać się od codzienności, spędzić dzień w zupełnie innej przestrzeni / w innym wymiarze – przestrzeni sztuki, koloru, ekspresji twórczej i kreatywności. To dzień spędzony w pracowni malarskiej, gdzie pośród profesjonalnie dobranych akcesoriów malarskich, farb i podobrazi będziecie mogli stworzyć Wasze wspólne kreacje artystyczne. Zatopić się w farbach i razem zauczestniczyć w akcie twórczym.

To pewnego rodzaju spełnienie, osiągane w innym wymiarze – w kreacji i ekspresji twórczej.

Zapoznamy Was z warsztatem twórczym i artystycznym, opowiemy o wszystkim co potrzebne będzie do namalowania waszych własnych obrazów. Pokażemy techniki i możliwe kierunki działań, a także wskażemy jak dobierać obrazy do konkretnych wnętrz, poszczególnych pomieszczeń.

Nasze warsztaty nie są typowym/standardowym kursem nauki rysunku czy malarstwa. Podczas zajęć nie zajmujemy się malarstwem realistycznym; nie wykonujemy studium martwej natury, nie malujemy portretów i nie uczymy się zasad perspektywy. Główny nacisk kładziemy na efekty działań twórczych i przyjemność płynącą z aktu tworzenia. Uwzględniamy też potrzeby wynikające z określonych wnętrz, do których  będziecie chcieli coś zmalować 😊

Czego potrzebujecie?

Chęci! Ciekawości i otwartości na to co przyniesie proces twórczy. A do tego trochę odwagi i rozmachu w akcie „tworzenia”, które zdobędziesz poznając sprawdzone metody przygotowania dekoracji malarskich.

Dla kogo?

 • Dla tych, którzy chcą w nietuzinkowy i twórczy sposób celebrować swój ważny dzień
 • Dla tych którzy szukają naprawdę oryginalnego prezentu dla najbliższej osoby (żony, męża, chłopaka, dziewczyny, panterki, partnera)
 • Dla tych, którzy lubią eksperymentować. A na dodatek lubią eksperymentować razem 😊
 • Dla tych, którzy są gotowi na nowe doznania i realizacje
 • Dla tych którzy szukają wyjątkowych chwil i oderwania od codzienności, przeniesienia do innego świata – świata koloru, formy, kreacji…twórczości
 • Dla tych, którzy wspólnie pragną uwolnić swój potencjał twórczy
 • Dla wszystkich, którzy lubią dobry design i … potrzebują wyjątkowych  akcesoriów dekoracyjnych (na ściany)
 • Dla wszystkich, którzy chcieliby własnoręcznie namalować obraz do swojego domu
 • Z okazji: rocznicy ślubu, zaręczyn, znajomości, czy innych ważnych dla Was momentów, z okazji urodzin, Dnia Kobiet i tysiąca innych dobrych do tego celu okazji 😊)

Czas, miejsce, cena

Czas trwania warsztatów: 8 godz. dydaktycznych, z możliwością i zarazem prawdopodobieństwem wydłużenia się – w miarę Waszego zaangażowania w malowanie/akt twórczy

Miejsce warsztatów: Konstancin-Jeziorna / Józefów

Najbliższy termin: do indywidualnego ustalenia! Postaramy się dopasować do waszych wolnych terminów.

Czas szkolenia (plus minus): 10:00 – 17:00 z możliwością modyfikacji względem Waszych preferencji

Bonusy / dodatki specjalne:

 • Wasz własny obraz, na wyłączność – po zakończeniu warsztatów zabierzecie ze sobą namalowany przez Was obraz … prawdopodobnie nawet nie jeden obraz, lecz kilka 😊
 • Sesja zdjęciowa przy obrazach
 • Zniżki na wynajem obrazów marki Polanowska art &business
 • Checklista ułatwiająca zaprojektowanie obrazu dla potrzeb konkretnego pomieszczenia (na dalsze wasze realizacje, które będziecie chcieli już tworzyć poza naszą pracownią)

W ramach szkolenia zapewniamy:

 • Profesjonalny warsztat twórczy – wszystkie materiały malarskie i środki artystyczne, w tym m.in. podobrazia, na których malowane będą obrazy, farby, pędzle, inne narzędzia oraz tworzywa artystyczne
 • materiały drukowane / skrypt teoretyczny
 • przerwy kawowe
CENA WARSZTATÓW DLA PAR 1:2
(dotyczy warsztatów "malowania w parach")
1050 zł (cena za parę) + koszt materiałów malarskich w wysokości 200 zł/os.

Zapisy: formularz na dole strony

Idea

 • WARSZTATY MALARSKIE DLA PAR to propozycja dla tych, którzy pragną czegoś nietuzinkowego, wyjątkowego i niepowtarzalnego.
 • To artystyczna odpowiedź na niestandardowe spędzanie czasu z najbliższą osobą.
 • MALOWANIE W PARZE to oderwanie od codzienności i przeniesienie się na chwile w inny wymiar – wymiar sztuki, kreacji, kolorów i… magii tworzenia przeżywanej we dwójkę.
 • Dodatkowo wyjdziecie z naszej pracowni z waszym nowym obrazem – namalowanym przez was samych i dopasowanym do waszego domu! Będzie to fantastyczna pamiątka na długie lata i jednocześnie oryginalna i niepowtarzalna sztuka w Waszym domu.

Efekt

 • Stworzenie obrazu do waszego domu – nadacie wnętrzu indywidualnego i niepowtarzalnego charakteru. Waszego charakteru! Wykreujecie swój własny nastrój i energię!

Formuła

Zajęcia odbywają się w formie praktycznych warsztatów twórczych, wzbogaconych skrótową teorią dotyczącą:

 • Zasad kompozycji
 • „Trików” kolorystycznych
 • Skutecznych technik malarskich oraz konkretnych metod nakładania farby na płótno, w celu uzyskania ciekawych i szybkich efektów
 • Narzędzi i środków malarskich (oraz około-malarskich)
 • Zasad projektowania obrazów w odniesieniu do konkretnych pomieszczeń.

Podczas warsztatów będziecie własnoręcznie malować obrazy – dekoracje ścienne przeznaczone do konkretnych wnętrz mieszkalnych. Wszystko odbywać się będzie pod okiem profesjonalisty, specjalizującego się w dopasowaniu sztuki do wnętrz oraz tworzeniu kompleksowej kompozycji pomieszczeń obejmujących także dekoracje ścienne.

Pamiętajcie, że to nie jest zwyczajny kurs rysunku 🙂 Wiedzę teoretyczną ograniczamy do zagadnień praktycznych tj. dobór najkorzystniejszych narzędzi i środków malarskich, techniki nakładania farby na płótno w celu uzyskania ciekawych i szybkich efektów, zasad projektowania obrazów w odniesieniu do konkretnych pomieszczeń. Omawiamy rolę kolorów, kształtów, form i różnych elementów kompozycji, tak by tworzone obrazy dopełniały te wnętrza, podkreślały ich charakter i przeznaczenie oraz kreowały niepowtarzalny nastrój. Testujemy co sprawdza się w praktyce, a czego należy unikać (także w oparciu o nasze wcześniejsze doświadczenia).

Program / przebieg warsztatów

Warsztaty obejmują ćwiczenia praktyczne z zakresu:

 • Dowolnych ekspresji malarskich, rozbudzających kreatywność i śmiałość tworzenia
 • Tworzenia koncepcji artystycznej/kompozycji malarskiej i malowania obrazu pasującego do konkretnego wnętrza
 • Kreacji artystycznej w parach
 • Indywidualnego malarstwa
 • Określenia/zdefiniowania potrzeb danego pomieszczenia pod kątem stylistyki i formy zagospodarowania ścian.

Co nas wyróżnia?

Rozbudzenie kreatywności i pozbycie lęku przed tworzeniem

Po tych zajęciach zrozumiesz, że dotychczas twoją ekspresję artystyczną ograniczał wyłączenie (nieuzasadniony) strach przed malowaniem

Wygoda realizacji, gotowy warsztat twórczy z materiałami malarskimi

Zapewniamy wszystkie materiały malarskie potrzebne do realizacji obrazów, nie musisz kupować we własnym zakresie ( i przywozić) żadnych farb, pędzli, podobrazi, czy innych materiałów malarskich. Wszystko będzie czekało na Ciebie na miejscu. Dodatkowo koszt indywidualnego skompletowania wszystkich potrzebnych materiałów przewyższa znacznie zryczałtowaną wartość kosztów malarskich w ramach warsztatów.

Szybkie malowanie i szybka realizacja celów dekoracyjnych

Poznasz techniki szybkiego i sprawnego malowania – metod szybkiego uzyskania ciekawych efektów optycznych we wnętrzu

Konkretny efekt - wracasz do domu z Twoim własnym obrazem!

Po zakończeniu warsztatów zabierzesz ze sobą obraz, namalowany przez Ciebie podczas zajęć. Jeżeli farba nie zdąży wyschnąć, i/albo będzie Ci wygodniej wracać bez nieporęcznego obrazu w ręku, dostarczymy Ci obraz do domu – zajmiemy się przesłaniem zabezpieczonego dzieła pod wskazany adres (wyłącznie za zwrot kosztów przesyłki)

Specjalizacja w zakresie dopasowania sztuki do wnętrza

Kładziemy nacisk na kompozycję obrazu względem konkretnej przestrzeni w której będzie „wisiał”, omawiamy te obszary które bezpośrednio sprawdzają się w konkretnych wnętrzach

Obraz na płótnie, gotowy do zawieszenia we wnętrzu

Obrazy malujemy na profesjonalnych przygotowanych podobraziach malarskich, a nie jak to zazwyczaj bywa na papierze. Dzięki czemu kończysz kurs z gotowym obrazem, który możesz od ręki „powiesić” na ścianie, nawet bez potrzeby oprawiania go.

Zapisz się już dziś lub kup Voucher dla bliskiej Ci osoby

CENA WARSZTATÓW DLA PAR 1:2
(dotyczy warsztatów "malowania w parach")
1050 zł (cena za parę) + koszt materiałów malarskich w wysokości 200 zł/os.


Dane do przelewu opłaty za warsztaty:

polanowscy.pl spółka z o.o.
ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa
91 1140 1010 0000 3706 9100 1001
mBank Oddział Korporacyjny w Warszawie

Miałam przyjemność uczestniczyć w tych niezwykłych warsztatach malarskich prowadzonych przez Anię w magicznym miejscu educoncept. serdecznie polecam!!! a po nich.... no cóż .....farby zakupiłam, płótna zakupiłam, narzędzia i pędzle zakupiłam.... i.... namalowałam już kilka :):):)

Kasia G.

Fantastyczne warsztaty malarskie pod okiem Anny Polanowskiej - cudownie było wrócić do malowania, już zapomniałam jaką przyjemność mi to sprawia i jak świetnie mnie relaksuje. A dodatkowo jakie to pożyteczne zajęcie - zawieszę w mieszkaniu moje prace zamiast kupować czyjeś. To był najlepszy prezent na dzień kobiet jaki mogłam dostać, dziękuję Dominik!

Monika K.

Takie warsztaty robi (tylko!) Anna Polanowska.  Niezwykła dziewczyna, utalentowana artystka. Warsztaty praktyczne maksymalnie, praca indywidualna i w malych grupach, perfekcyjne przygotowanie i idealnie opracowane materialy drukowane, w najdrobniejszym szczególe. Polecam na 1000%.

Kasia W.

Dziękuję Anna Polanowska i pozostałym uczestniczkom warsztatów za wspaniałą atmosferę i moc dobrej energii:) Polecam wszystkim...cudowna przygoda i radość tworzenia!

Agata M.

Ania, Było super! I ja dziękuję z całego serca!

Karolina S.

Dla mnie to było fantastyczne doświadczenie. Mega dziękuję za tą twórczą atmosferę. Aniu - jesteś cudowna i zarażasz prawdziwą aurą. Namalowałam już 3 następne w domu. DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM!

Kasia P-G.

(…) Nie mogę zdecydować się co podobało mi się najbardziej... ten pomysł (nikt nie prowadzi takiego warsztatu!) kreatywność, zabawa, prowadząca, uczestniczki czy że potrafię?! No i wreszcie jakież to jest praktyczne i cudowne w projektowaniu wnętrz i uspokajająco-inspirujace w życiu zajęcie!!!
I Love it!!!

Kasia W.

Back To Top