skip to Main Content
882 788 693 anna@polanowska.com.pl

Twój dzień ze sztuką. Pracownia malarska na wyłączność.

Obdaruj bliską Ci osobę niepowtarzalnym prezentem – całodziennym dostępem do pracowni, materiałów i wszystkich technik malarskich. Na wyłączność! Podaruj kilka magicznych godzin, pozwalających na uwolnienie twórczego potencjału i kreatywnej wyobraźni!

Kilka godzin w pracowni malarskiej, to zarówno doskonała relaksacja, oderwanie się od codzienności, ale też czas wzmacniania kreatywności i poszukiwania siebie. Twórcza przestrzeń wypełniona sztuką, kolorem, ekspresją, oraz opieka artystyczna prowadzącej warsztaty zapewniają efekt: Twój własny obraz. Tu pośród profesjonalnie dobranych akcesoriów malarskich, farb i podobrazi będziesz mogła/mógł stworzyć swoje własne niepowtarzalne dzieło.

Terminy uzgadniamy dowolnie, dopasowując się indywidualnie do Twoich możliwości. [Warszawa]

Dlaczego właśnie Voucher?

Voucher stanowi nieszablonowy i ekskluzywny prezent dla bliskiej Ci osoby, która najbardziej ceni sobie niezapomniane chwile i dobrze spędzony wspólny czas.

Wygodny w realizacji – do wykorzystania w dogodnym dla Was czasie, po wcześniejszym umówieniu terminów.

Spersonalizowany. Uwzględniamy Wasze indywidualne potrzeby oraz charakter okolicznościowy, tj. rocznica ślubu, zaręczyn, znajomości, święta, urodziny, Walentynki, Dzień Kobiet i wiele, wiele innych.

Jak to działa?

Bardzo prosto. Wypełniasz formularz zgłoszeniowy i przelewasz kwotę za Voucher. My przygotowujemy elegancki i elegancko opanowany voucher oraz kontaktujemy się z z Tobą w kwestii sposobu jego przekazania. Możemy przesłać Voucher bezpośrednio do osoby obdarowanej lub przekazać go Tobie, abyś wręczył voucher osobiście.

Czy można wymienić voucher na gotówkę?

Niestety nie wymieniamy vouchera na gotówkę, ale osoba obdarowana raczej nie będzie żałować czasu przeznaczonego na warsztaty :).

Jaką formę ma voucher?

Voucher ma formę eleganckiego spersonalizowanego wydruku w kopercie, dodatkowo zapakowanego w gustowne tekturowe pudełko. A dalej… realizacja Voucheru ma formę wspaniałego czasu tworzenia i kreacji malarskiej.

KOSZT VOUCHERA NA INDYWIDUALNE WARSZTATY MALARSKIE 1:1 (dotyczy warsztatów personalizowanych) odpowiada cenie tych warsztatów i podlega promocjom oraz rabatom zgodnie z ofertą obowiązującą na dzień zakupu Vouchera.900 zł + koszt materiałów malarskich w wysokości 200 zł/os.

Zamów Voucher na prezent


Dane do przelewu opłaty za warsztaty:

polanowscy.pl spółka z o.o.
ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa
91 1140 1010 0000 3706 9100 1001
mBank Oddział Korporacyjny w Warszawie

Back To Top