skip to Main Content
882 788 693 anna@polanowska.com.pl

Przygotowaliśmy aż 9 nowości szkoleniowych ONLINE na końcówkę 2020 i pierwszy kwartał 2021 roku. Będzie o nieruchomościach – z różnych ujęć i różnej perspektywy, w tym m.in. o rynku, analizach, budżetach, opłacalności i określaniu potencjału inwestycyjnego nieruchomości, zarządzaniu (także określonymi kategoriami nieruchomości tj. obiektami sportowymi i innymi), a także o podnoszeniu wartości nieruchomości, aranżacji, przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży czy najmu. i wiele innych…

Kalendarz szkoleń online (LIVE) w miesiącach: kwiecień 2021 – czerwiec 2021.

To doskonałe rozwiązanie dla par, które chcą przeżyć razem coś nietuzinkowego. Oderwać się od codzienności, spędzić dzień w zupełnie innej przestrzeni – przestrzeni sztuki, koloru, ekspresji twórczej i kreatywności. To dzień spędzony w pracowni malarskiej, gdzie pośród profesjonalnie dobranych akcesoriów malarskich, farb i podobrazi będziecie mogli stworzyć Wasze wspólne kreacje artystyczne. Zatopić się w farbach i razem uczestniczyć w akcie twórczym.

Terminy uzgadniamy dowolnie, dopasowując się indywidualnie do Waszych możliwości.

Zajmujesz się aranżacją wnętrz i potrzebujesz ciekawych dodatków? Chcesz ożywić wnętrze nadając mu niepowtarzalnego charakteru? Pokażemy Ci jak szybko i niedrogo samemu zrobić dekoracje malarskie dopasowane do konkretnych wnętrz mieszkalnych czy komercyjnych. Nauczymy cię technik wykonania obrazów i grafik znajdujących zastosowanie w poszczególnych pomieszczeniach aranżowanego domu, mieszkania lub biura.

I kwartał 2022 r. (dokładna data do potwierdzenia)

Celem szkolenia jest prezentacja szybkich, prostych i skutecznych metod przygotowania nieruchomości do sprzedaży i/lub wynajmu. To uniwersalna instrukcja „modelowania” nieruchomości pomieszczenie po pomieszczeniu tak, by przy minimalnym nakładzie czasu i środków uzyskać optymalne efekty optyczne/aranżacyjne i tym samym podnieść jakość prezentacji nieruchomości na rynku.

Najbliższe zajęcia online (LIVE) odbędą się 17 czerwca (czwartek) i 18 czerwca  (piątek) 2021 r. [Online].

Bez analizy due diligence (DD) czyli szczegółowej weryfikacji sytuacji nieruchomości nie może obyć się żadna poważniejsza transakcja inwestycyjna. Przykładowo – stan prawny nieruchomości badany jest podczas DD znacznie dokładniej, niż rutynowo czynią to notariusze. Stan prawny to jednak nie wszystko: DD obejmuje zwykle także kwestie techniczne, ekonomiczne, podatkowe, rynkowe; w zasadzie każde źródło potencjalnego ryzyka powinno być objęte dokładnym badaniem.

Najbliższe zajęcia online (LIVE) odbędą się 24 czerwca (czwartek) i 25 czerwca (piątek) 2021 r. [Online].

Szkolenie przedstawia kluczowe aspekty analizy chłonności oraz optymalnego sposobu użytkowania gruntu, oceny przeznaczenia planistycznego, możliwości inwestycyjnych, badania rynku i analizy konkurencji, przygotowania terenów pod inwestycję włącznie z ewentualną likwidacją istniejących obiektów budowlanych, programowania produktu (mix mieszkań, rozkład pomieszczeń, powierzchnie), budżetowania i wyceny przedsięwzięć deweloperskich na wszystkich etapach inwestycji, prognozowania i oceny tempa sprzedaży / komercjalizacji projektu.

Najbliższe zajęcia online (LIVE) odbędą się 29 lipca (czwartek) i 30 lipca (piątek) 2021 r. [Online].

Kurs zapewnia solidną wiedzę i kompetencję dla każdego profesjonalisty z branży nieruchomości i sektora deweloperskiego, który chce jeszcze bardziej rozwinąć swe rozumienie rynku ziemi i z powodzeniem przeprowadzać złożone transakcje związane z przedsięwzięciami inwestycyjnymi.

Najbliższe zajęcia online (LIVE) odbędą się 22 kwietnia (czwartek) i 23 kwietnia (piątek) 2021 r. [Online].

Kurs stanowi doskonałe wprowadzenie do podjęcia działalności doradczej. Zachęcimy Cię do fascynującej pracy doradcy nieruchomościowego. Wyposażymy Cię w narzędzia i wiedzę, którą będziesz mógł wykorzystać już następnego dnia. Podzielimy się z Tobą wieloletnim doświadczeniem doradczym w obszarze rynku nieruchomości, wskażemy drogi rozwoju i obszary, których lepiej unikać.

Najbliższe zajęcia online (LIVE) odbędą się 13 maj (czwartek) i 14 maj (piątek) 2021 r. [Online].

Kurs stanowi przeprowadzenie uczestnika przez poszczególne rodzaje nieruchomości komercyjnych tj.: budynki biurowe (Office), centra i obiekty handlowe (Retail), nieruchomości magazynowe i logistyczne (Warehouse & Logistics), obiekty hotelarskie (Hotels & Leisure) oraz nieruchomości przemysłowe i poprzemysłowe (Industrial).

O najbliższym terminie szkolenia poinformujemy niebawem. [Online].

Określ Swoje potrzeby, a my dopasujemy dla Ciebie zakres i program szkolenia. W ramach indywidualnej sesji szkoleniowej pracujemy wyłącznie z Tobą (1:1) dzięki czemu wykorzystujemy 100% czasu na obszary które są dla Ciebie istotne. Personalizacja szkolenia, to także możliwość pracy z Twoimi realizacjami HS / metamorfozami, czyli analiza realnych i rzeczywistych przykładów z Twojej praktyki zawodowej. A wszystko… w dogodnym dla Ciebie terminie. To Ty wybierasz dni tygodnia/ weekendy / godziny.

Terminy do indywidualnego uzgodnienia: w dowolny dzień tygodnia (pn-pt / weekend); w dowolnym przedziale godzinowym. [Warszawa].

Celem szkolenia jest prezentacja szybkich, prostych i skutecznych metod przygotowania nieruchomości do sprzedaży i/lub wynajmu. To uniwersalna instrukcja „modelowania” nieruchomości pomieszczenie po pomieszczeniu tak, by przy minimalnym nakładzie czasu i środków uzyskać optymalne efekty optyczne/aranżacyjne i tym samym podnieść jakość prezentacji nieruchomości na rynku.

Chwilowo nie prowadzimy zajęć stacjonarnych w grupach. Zapraszamy na szkolenia Online, bądź na szkolenia indywidualne

Back To Top