skip to Main Content
882 788 693 anna@polanowska.com.pl

Przygotowaliśmy aż 9 nowości szkoleniowych ONLINE na końcówkę 2020 i pierwszy kwartał 2021 roku. Będzie o nieruchomościach – z różnych ujęć i różnej perspektywy, w tym m.in. o rynku, analizach, budżetach, opłacalności i określaniu potencjału inwestycyjnego nieruchomości, zarządzaniu (także określonymi kategoriami nieruchomości tj. obiektami sportowymi i innymi), a także o podnoszeniu wartości nieruchomości, aranżacji, przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży czy najmu. i wiele innych…

Kalendarz szkoleń online (LIVE) w miesiącach: kwiecień 2021 – czerwiec 2021.

Szkolenie przedstawia kluczowe aspekty analizy chłonności oraz optymalnego sposobu użytkowania gruntu, oceny przeznaczenia planistycznego, możliwości inwestycyjnych, badania rynku i analizy konkurencji, przygotowania terenów pod inwestycję włącznie z ewentualną likwidacją istniejących obiektów budowlanych, programowania produktu (mix mieszkań, rozkład pomieszczeń, powierzchnie), budżetowania i wyceny przedsięwzięć deweloperskich na wszystkich etapach inwestycji, prognozowania i oceny tempa sprzedaży / komercjalizacji projektu.

Najbliższe zajęcia online (LIVE) odbędą się 29 lipca (czwartek) i 30 lipca (piątek) 2021 r. [Online].

Zajmujesz się aranżacją wnętrz i potrzebujesz ciekawych dodatków? Chcesz ożywić wnętrze nadając mu niepowtarzalnego charakteru? Pokażemy Ci jak szybko i niedrogo samemu zrobić dekoracje malarskie dopasowane do konkretnych wnętrz mieszkalnych czy komercyjnych. Nauczymy cię technik wykonania obrazów i grafik znajdujących zastosowanie w poszczególnych pomieszczeniach aranżowanego domu, mieszkania lub biura.

Najbliższe zajęcia stacjonarne odbędą się JUŻ 14 lipca (środa) 2021 r.

To doskonałe rozwiązanie dla par, które chcą przeżyć razem coś nietuzinkowego. Oderwać się od codzienności, spędzić dzień w zupełnie innej przestrzeni – przestrzeni sztuki, koloru, ekspresji twórczej i kreatywności. To dzień spędzony w pracowni malarskiej, gdzie pośród profesjonalnie dobranych akcesoriów malarskich, farb i podobrazi będziecie mogli stworzyć Wasze wspólne kreacje artystyczne. Zatopić się w farbach i razem uczestniczyć w akcie twórczym.

Terminy uzgadniamy dowolnie, dopasowując się indywidualnie do Waszych możliwości.

Bez analizy due diligence (DD) czyli szczegółowej weryfikacji sytuacji nieruchomości nie może obyć się żadna poważniejsza transakcja inwestycyjna. Przykładowo – stan prawny nieruchomości badany jest podczas DD znacznie dokładniej, niż rutynowo czynią to notariusze. Stan prawny to jednak nie wszystko: DD obejmuje zwykle także kwestie techniczne, ekonomiczne, podatkowe, rynkowe; w zasadzie każde źródło potencjalnego ryzyka powinno być objęte dokładnym badaniem.

Najbliższe zajęcia online (LIVE) odbędą się 24 czerwca (czwartek) i 25 czerwca (piątek) 2021 r. [Online].

Kurs zapewnia solidną wiedzę i kompetencję dla każdego profesjonalisty z branży nieruchomości i sektora deweloperskiego, który chce jeszcze bardziej rozwinąć swe rozumienie rynku ziemi i z powodzeniem przeprowadzać złożone transakcje związane z przedsięwzięciami inwestycyjnymi.

Najbliższe zajęcia online (LIVE) odbędą się 22 kwietnia (czwartek) i 23 kwietnia (piątek) 2021 r. [Online].

Celem szkolenia jest prezentacja szybkich, prostych i skutecznych metod przygotowania nieruchomości do sprzedaży i/lub wynajmu. To uniwersalna instrukcja „modelowania” nieruchomości pomieszczenie po pomieszczeniu tak, by przy minimalnym nakładzie czasu i środków uzyskać optymalne efekty optyczne/aranżacyjne i tym samym podnieść jakość prezentacji nieruchomości na rynku.

Najbliższe zajęcia online (LIVE) odbędą się 17 czerwca (czwartek) i 18 czerwca  (piątek) 2021 r. [Online].

Kurs stanowi doskonałe wprowadzenie do podjęcia działalności doradczej. Zachęcimy Cię do fascynującej pracy doradcy nieruchomościowego. Wyposażymy Cię w narzędzia i wiedzę, którą będziesz mógł wykorzystać już następnego dnia. Podzielimy się z Tobą wieloletnim doświadczeniem doradczym w obszarze rynku nieruchomości, wskażemy drogi rozwoju i obszary, których lepiej unikać.

Najbliższe zajęcia online (LIVE) odbędą się 13 maj (czwartek) i 14 maj (piątek) 2021 r. [Online].

Kurs stanowi przeprowadzenie uczestnika przez poszczególne rodzaje nieruchomości komercyjnych tj.: budynki biurowe (Office), centra i obiekty handlowe (Retail), nieruchomości magazynowe i logistyczne (Warehouse & Logistics), obiekty hotelarskie (Hotels & Leisure) oraz nieruchomości przemysłowe i poprzemysłowe (Industrial).

O najbliższym terminie szkolenia poinformujemy niebawem. [Online].

Określ Swoje potrzeby, a my dopasujemy dla Ciebie zakres i program szkolenia. W ramach indywidualnej sesji szkoleniowej pracujemy wyłącznie z Tobą (1:1) dzięki czemu wykorzystujemy 100% czasu na obszary które są dla Ciebie istotne. Personalizacja szkolenia, to także możliwość pracy z Twoimi realizacjami HS / metamorfozami, czyli analiza realnych i rzeczywistych przykładów z Twojej praktyki zawodowej. A wszystko… w dogodnym dla Ciebie terminie. To Ty wybierasz dni tygodnia/ weekendy / godziny.

Terminy do indywidualnego uzgodnienia: w dowolny dzień tygodnia (pn-pt / weekend); w dowolnym przedziale godzinowym. [Warszawa].

Celem szkolenia jest prezentacja szybkich, prostych i skutecznych metod przygotowania nieruchomości do sprzedaży i/lub wynajmu. To uniwersalna instrukcja „modelowania” nieruchomości pomieszczenie po pomieszczeniu tak, by przy minimalnym nakładzie czasu i środków uzyskać optymalne efekty optyczne/aranżacyjne i tym samym podnieść jakość prezentacji nieruchomości na rynku.

Chwilowo nie prowadzimy zajęć stacjonarnych w grupach. Zapraszamy na szkolenia Online, bądź na szkolenia indywidualne

Back To Top