skip to Main Content
882 788 693 anna@polanowska.com.pl

Wasz dzień w pracowni malarskiej

Obdaruj bliską Ci osobę nietuzinkowym, wyjątkowym i niepowtarzalnym czasem spędzonym wspólnie w pracowni malarskiej. W towarzystwie farb, malując Wasz wspólny obraz.

To doskonałe rozwiązanie dla par, które chcą przeżyć razem coś nietuzinkowego. Oderwać się od codzienności, spędzić dzień w zupełnie innej przestrzeni – przestrzeni sztuki, koloru, ekspresji twórczej i kreatywności. To dzień spędzony w pracowni malarskiej, gdzie pośród profesjonalnie dobranych akcesoriów malarskich, farb i podobrazi będziecie mogli stworzyć Wasze wspólne kreacje artystyczne. Zatopić się w farbach i razem uczestniczyć w akcie twórczym.

Terminy uzgadniamy dowolnie, dopasowując się indywidualnie do Waszych możliwości. [Warszawa]

Dlaczego właśnie Voucher?

Voucher stanowi nieszablonowy i ekskluzywny prezent dla bliskiej Ci osoby, która najbardziej ceni sobie niezapomniane chwile i dobrze spędzony wspólny czas.

Wygodny w realizacji – do wykorzystania w dogodnym dla Was czasie, po wcześniejszym umówieniu terminów.

Spersonalizowany. Uwzględniamy Wasze indywidualne potrzeby oraz charakter okolicznościowy, tj. rocznica ślubu, zaręczyn, znajomości, święta, urodziny, Walentynki, Dzień Kobiet i wiele, wiele innych.

Jak to działa?

Bardzo prosto. Wypełniasz formularz zgłoszeniowy i przelewasz kwotę za Voucher. My przygotowujemy elegancki i elegancko opanowany voucher oraz kontaktujemy się z z Tobą w kwestii sposobu jego przekazania. Możemy przesłać Voucher bezpośrednio do osoby obdarowanej lub przekazać go Tobie, abyś wręczył voucher osobiście.

Czy można wymienić voucher na gotówkę?

Niestety nie wymieniamy vouchera na gotówkę, ale osoba obdarowana raczej nie będzie żałować czasu przeznaczonego na warsztaty :).

Jaką formę ma voucher?

Voucher ma formę eleganckiego spersonalizowanego wydruku w kopercie, dodatkowo zapakowanego w gustowne tekturowe pudełko. A dalej… realizacja Voucheru ma formę wspaniałego czasu tworzenia i kreacji malarskiej.

KOSZT VOUCHERA NA WARSZTATY MALARSKIE DLA PAR (dotyczy warsztatów "malowania w parach") odpowiada cenie tych warsztatów i podlega promocjom oraz rabatom zgodnie z ofertą obowiązującą na dzień zakupu Vouchera.1050 zł (cena za parę) + koszt materiałów malarskich w wysokości 200 zł/os.

Zamów Voucher na prezent


Dane do przelewu opłaty za warsztaty:

polanowscy.pl spółka z o.o.
ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa
91 1140 1010 0000 3706 9100 1001
mBank Oddział Korporacyjny w Warszawie

Back To Top